створення дизайну сайтуЩо треба знати, що слід враховувати і на що варто звернути увагу при розробці дизайну сайту? На ці та інші питання нам відповість популярна українська дизайнерська компанія Отакої.ком. Ця студія відома своїм поєднанням оригінальних дизайнів та потужних веб-розробок в галузі створення сайтів та інтернет-магазинів.

Для чого вам потрібен сайт?

Якщо ви не можете чітко сформулювати відповідь на це просте запитання, скоріше за все, вам варто добре подумати, чи потрібен вам сайт взагалі. Чітке формулювання мети, це перше і основне завдання будь-якого замовника. Яку задачу повинен виконувати майбутній сайт? Розповідати про вашу компанію? Пропонувати ваші послуги? Продавати ваші товари? В залежності від поставленої задачі, підхід до проектування та оформлення сайту може істотно відрізнятись. Ті "прийоми" та "фішки" які будуть корисні в одному типі сайту, будуть тільки заважати в іншому. Ідеальний сайт повинен бути з самого початку розроблений під конкретні потреби біснесу свого власника. Все інше - напівфабрикат, з відповідним результатом.

Хто будуть відвідувачі вашого сайту?

Різні групи людей по різному сприймають різну інформацію і по різному її шукають. Якщо планується, що ваш сайт будуть відвідувати не тільки ваші колеги та родичі, а і потенційні клієнти, слід подумати про них ще на стадії проектування. Якщо вам та вашій секретарці подобається поєднання рожевого та зеленого кольорів, це зовсім не означає, що і ваші клієнти зможуть це сприйняти. Варто запам'ятати одне просте правило - Сайт в першу чергу повинен подобатись тим, хто буде приносити вам через нього гроші. Свої особисті побажання в виборі кольорів варто реалізовувати під час ремонту власної квартири, а в питанні створення сайтів, варто довіритись професіоналам (тим хто має відповідну кваліфікацію та досвід).

Як довго ви плануєте використовувати свій сайт?

Модні тенденції присутні в багатьох галузях, і тим паче вони мають місце в веб-дизайні. Якщо для вас важливо залишатись на вістрі моди, тоді будьте готові періодично вносити зміни та вдосконалення в дизайн, а раз на пару років проводити повний редизайн. Також це варто врахувати при розробці нового дизайну. Якщо вам дуже сподобався сайт вашого конкурента, не варто поспішати його наслідувати. Професійні дизайнери з радістю введуть вас в курс справ і пояснять, що буде модним в наступному році. Звісно, тут варто не перегнути палицю, адже на відміну від "західного ринку", українській споживач сприймає сучасні тенденції зі значною затримкою.

Нажаль, багато компаній не приділяє достатньо уваги питанню якісного дизайну своїх сайтів, не дивлячись на те, що це є однією з основних складових успішного бізнесу в інтернеті. Ми сподіваємось, що наведені вище поради доможуть вам уникнути типових помилок при розробці власних сайтів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*