Представниці прекрасної статі споконвіку намагаються прикрасити своє тіло різними способами. Одним з головних акцентів зовнішності є красиві доглянуті нігті. Такого ефекту протягом останнього століття жінки домагалися в основному за рахунок додання нігтям гарної форми і нанесення на них декоративного лаку для нігтів. Проте всім відомі основні недоліки декоративних покриттів, такі як: сколювання і злущення лаку для нігтів буквально через пару днів носки. Нові розробки фахівців індустрії краси представили світу гібриди лаку і гелю, відомі нам під назвою гель-лак. Відмінною рисою гелевих лаків можна назвати їх надзвичайну стійкість до деформуючих, вони тримаються на нігтях без зміни більш 3 тижнів, при цьому зміцнюючи нігтьову пластину.

Гель лак Kodi professional - гідна альтернатива лакам для нігтів

Гель лак Коди

Якими достоїнствами повинен володіти гель лак, щоб він приносив максимальне задоволення потреб клієнтів манікюрних салонів? Напевно багато хто погодиться, що це:

 • стійкість кольору
 • багата палітра відтінків
 • невисока вартість
 • простота у використанні

Всіма цими якостями володіє гель лак для нігтів Kodi Professional. Створений компанією Kodi professional гель лак володіє великим зчепленням з нігтьової пластиною, чому особливо сприяє каучукова основа. А співвідношення «ціна-якість» роблять гібридні покриття компанії Kodi одними з найпопулярніших, чому свідчать численні запити в пошуку «купить гель лак Коди» або «Kodi professional Україна».

Стійкість кольору Kodi


Приємно бачити, як з кожним днем Ваш манікюр має все ту ж яскравість і стійкість кольору, що й відразу після нанесення. Щоб Ви не робили, мили посуд, копошилися в сумочці або брали ванну, Ваші нігтики залишаються все так само прекрасні. Обраний Вами колір блищить і не тьмяніє, а сам гель-лак не сколюється і не облазить. Погодьтеся, зручно і приємно. Неначе Ваші нігті такі від природи.

Гель лаки Kodi мають багатющу палітру кольорів. Напевно, кожна модниця знайде для себе улюблений відтінок. Палітра гель лаків Kodi включає в себе більше ста тонів, це і пастельні кольори, і насичені яскраві, і напівпрозорі, ледь помітні. Такого розмаїття, здається, немає ні у кого більше на сьогоднішній день.

 

Невисока вартість Kodi Professional

Компанія Kodi відрізняється демократичною ціновою політикою. Саме тому вартість її продукції цілком доступна, Ви можете купити кольоровий гель лак Kodi, ціна на який всього 89 грн. До того ж гель-лаки Kodi розфасовані у флакончики ємністю 12 мл, такого об'єму вистачить надовго. При покупці гель-лакових покриттів бренду Kodi professional виграють всі. Для майстрів манікюрних салонів вигода полягає, насамперед, у низькій собівартості та швидкій окупності. Якщо ж ви хочете купити гель лак Kodi для домашнього використання, то вигода від низької ціни за баночку, тим більше, очевидна.

Легке нанесення гелевих лаків Kodi Professional

Відмінним перевагою гель-лаків Kodi professional можна назвати їх легкість в нанесенні. До того ж, така процедура не травмує нігті. Перш за все, потрібно відзначити, що перед покриттям, нігтьову пластину НЕ обпилюють, як це робиться при нарощуванні, а лише злегка шліфують за допомогою Бафа, що, звичайно ж, саме по собі перевагу, оскільки при цьому не травмується ніготь. А потім слід ряд нескладних процедур, які при наявності всіх матеріалів та інструментів, навіть можна проводити в домашніх умовах.

 

Отже, для того, щоб створити ідеальний манікюр за допомогою Kodi professional, Вам будуть потрібні:

 • Будь обезжирюватель, приміром, Nail fresher від компанії Kodi Professional.
 • Каучукова основа Rubber Base Kodi.
 • Топове покриття Rubber Top Kodi.
 • Будь-який вибраний відтінок гель лаку Kodi.
 • УФ-лампа.

Технологія нанесення гель лаку Коди:

 • Знежирюємо нігтьову пластину. Це можна виконати за допомогою знежирювачах з асортименту виробника.
 • Наносимо основу тонким шаром, наприклад, Base Top 2in1, яка служить в якості початкового і фінішного покриття, або каучукову основу Rubber Base. Просушуємо в УФ лампі протягом двох хвилин.
 • Тепер вибираємо сподобався тон гель-лаку Kodi, який наносимо на нігті в два шари. Щоб отримати менш насичений і більш прозорий відтінок, гель-лак наносите одним шаром. У будь-якому випадку кожен шар просушуємо в ультрафіолетовій лампі.
 • Далі покриваємо нігті топовим покриттям Rubber Top, просушуємо, знімаємо липкий шар.

Ось власне і весь процес. І хоча він вимагає залучення лампи для полімеризації, проте, надалі суттєво економить час. Адже тепер протягом 3 тижнів можна забути про покриття нігтів, якщо звичайно не захочеться змінити колір. Немає потреби поглядати на нігті протягом робочого дня або, тим більше, на побаченні, зі страхом «не зліз Чи де лак». Такого не відбудеться, якщо використовувати продукцію Kodi, а саме, гель лак для нігтів.

Компанія Kodi - турбота про красу

 

Виробник усього цього багатства - молода, але вельми енергійна компанія Kodi. Створена в 2005 році, у своєму розвиток Kodi робить упор на останні інноваційні розробки в сфері індустрії краси, високі стандарти якості та грамотну цінову політику. Не дивно, що її продукцію, в тому числі і гель-лаки, знають і люблять у багатьох країнах. Намагаючись нести красу в маси, компанія навіть відкрила свої власні нейл-студії з навчання майстерності нігтьового сервісу. Власний бренд компанії - Kodi professional, що включає матеріали для нарощування та дизайну нігтів, дійсно поєднує в собі високу якість продукції з доступною ціною.

Створенно з допомогою сайта Jelens.com.ua