Мотоблок - альтернативное решениеМотоблок – альтернативне рішення лопати, сапки, коси або вил, і саме воно підвищує продуктивність праці на землі. Мотоблок просто необхідний для дачної ділянки або земельної частки. Потрібно тільки визначитись із вибором завдяки розміру ділянки. Якщо вона має розмір біля 5-6 соток, то не потрібно витрачатися на дорогу машину, можна зупинити свій вибір на самому простому варіанті. Але якщо Ви маєте ділянку більше 15-20 соток, Вам просто необхідний професійний мотоблок. А якщо Ви ще й завзято любите роботу на землі і приділяєте їй не останнє місце в своєму житті – Вам необхідно купувати професійний мотоблок з орієнтацією на інтенсивність земельних робіт. Тобто, професійну машину можливо використовувати ще і в таких необхідних цілях як: сінокосарка, циркулярна пилка, водяна помпа, електрогенератор та ін., в залежності від марки та моделі машини, та підключених аксесуарів.


Мотоблоки поділяють на три основні категорії по їх потужності і вазі: легкі, середні та важкі. 
Легка і середня категорія агрегатів іде як напівпрофесійна, а ось важка категорія – професійна. Деякі моделі середньої категорії та важка категорія випускаються на колісному ходу, з можливістю переднього та заднього ходу.
Важливе значення має виробництво даної техніки. Звичайно, більш розвинуті країни мають перше місце по виробництву мотоблоків (Японія, Германія, Італія), але є і дешевший варіант, це: Росія, Білорусія, Україна. Якщо необхідний професійний мотоблок зубр, звичайно потрібно звертатися до розвинутих країн виробників для мінімізації затрат в подальшій експлуатації.


Також потрібно звертати увагу на потужність агрегату. Чим потужніший двигун має машина, тим довше вона Вам прослужить. Необхідно звертати увагу ще і на конструктивні особливості такі, як передачу від двигуна до редуктора, сам редуктор, та ін. 
За допомогою навісного обладнання, яке постачається із агрегатом, машина легко бере на себе функції косіння, орання, підгортання, підмітання, прополювання і навіть прибирання снігу.
Придбаваючи такий мотоблок, можна зменшити трудові витрати та непогано зекономити на сімейному бюджеті.

Тільки якісне просування сайту і розробка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*