Ведуча Вікторія ДовженкоВесілля, певно одне з найочікуваніших свят у житті кожної молодої пари. Мрії, сподівання, передчуття прекрасного і захоплюючого свята! Підготовка до весілля викликає не тільки приємні емоції, пов’язані з вибором весільних нарядів для наречених, придбанням обручок і вибору запрошень, але й, часом, задумує замислитись, чи все встигаєте підготувати і замовити. І от, здавалось, гарний банкетний зал, щасливі наречені, радісні гості, а от атмосфери на святі немає. Якщо весілля налічує 10-15 гостей, то існує ймовірність того, що вони зможуть розважити себе самостійно. А от, якщо на вашому весіллі присутні, більше, ніж 20 запрошених гостей, без послуг ведучої не обійтись.

Для того, щоб бути впевненим, що запрошена ведуча дійсно впорається зі своїми обов’язками і проведе веселе свято, треба відповідально поставитись до її вибору. Якщо ваше весілля буде проходити в Києві або Київській області, то звісно варто звернутись до ведучої Вікторії Довженко. Якщо ваше свято буде проходити за межами Київської області або закордоном, то такі нюанси варто буде обговорити при особистій зустрічі.

Ім’я Вікторії Довженко знає, певно чи не кожна, пара наречених, а її контакти передають з рук в руки. В чому ж її секрет? В першу чергу, в тому, що Вікторія має індивідуальний  і творчий підхід до кожного свята, вона допоможе обрати стиль для проведення свята і написати для нього сценарій. Окрім цього, вона надасть допомогу в організації і проведенні виїзної церемонії. Таку церемонію все частіше обирають майбутні наречені і їх можна зрозуміти. У вас не буде необхідності стояти в черзі серед інших пар, боятись пропустити назначений час і слухати  традиційну вітальну промову. Натомість, у вас з’явиться можливість самостійно обрати дату і місце проведення церемонії, а також оформити її в обраному за власним бажанням стилі. Виїзна церемонія немає обмежень, тому на ній ви зможете виконати ваш перший весільний танець, а також пригостити запрошених гостей на невеличкому фуршеті. Вікторія Довженко забезпечить для цього всі необхідні атрибути – весільну арку, стіл для ведучої та стільці для запрошених гостей. Також вона візьме на себе клопоти, пов’язані з оформлення виїзної церемонії. За вашим бажанням, оформлення може бути виконано живими або штучними квітами. Для проведення виїзної церемонії можна запросити ведучу з місцевого ЗАГСу, але чекати від неї оригінальної промови все ж не варто, можна запросити провести церемонію когось з близьких або рідних, але у вас не буде гарантії, що при великій кількості людей обраний ведучий не розгубиться і все ж зможе виконати покладений на нього обов’язок. Тому, майже завжди наречені запрошують на церемонію професійну ведучу. І на сьогодні в Києві, Вікторія Довженко є однією з найкращих у цій справі. Приємний голос, правильна дикція і щирі слова створять на вашому святі атмосферу любові і ніжності.

Досвід  у проведенні свят Вікторії Довженко гарантує вам проведення свята, яке дійсно буде «на рівні». Вона з радістю проведе не лише розважальну частину весільного вечора, але й промовить важливі слова на виїзній церемонії. За вашим бажанням Вікторія може провести її на українській або російській мові.

Окрім проведення весіль, Вікторія проводить і інші свята. Її послугами ви можете скористатись, запросивши для проведення корпоративу, випускного вечора , ювілею  чи дня народження.

Багато замовників, з якими працювала Вікторія вже багато років є її постійними клієнтами.  Якщо ви бажаєте проведення яркого і незабутнього свята, то звичайно варто телефонувати Вікторії Довженко, і вона вам його забезпечить! Гарного свята і приємних вражень! 

Джерело: svadba-kiev.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*